Paskambink mums! 8 696 88 0581 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reklaminis skydelis

Bičiuliai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Sekite mus FB

 

Mūsų komanda tvirta kaip kumštis. Mes išradingi, kūrybingi ir atsakingi!

Susipažinkime iš arčiau:

 

Rita  Rita - stovyklos „Mozaika“ vadovė. Jau daugiau nei 25 metus dirba mokytoja, tačiau vis dar moka vaikiškai šėlioti. Be galo myli vaikus, moka rasti kelią net į didžiausių „ožiukų“ širdeles. Vaikų stovyklos „Rotary Vasara“ vadovė, nesibaidanti nei sriubą valgykloje papilstyti, nei diskotekoje su vaikais pašokti. Apkabina, priglaudžia ir išklauso visus, jei būna šiek tiek liūdna. Kai būna geras ūpas, netgi sudėlioja ketureilį:

Mėgstu šokti ir dainuoti
Net mozaiką padėlioti.
Su manim visiems smagu
Būkime kasmet kartu!

Virginijus  Virginijus - respublikinio vaikų ir jaunimo muzikos TV projekto „Mes - Pasaulis“ koordinatorius, mokinių konkurso „IT manija“ organizatorius, jaunimo radijo studijos vadovas, stovyklos „Rotary Vasara“ veiklos vadovas. Kalbant paprasčiau - geras vaikų draugas, neturintis laisvalaikio, mokantis uždegti entuziazmu kurti, eksperimentuoti ir veikti. Pedagoginio darbo patirtis nuo 2002 m., stovyklose - nuo 2004 m.
Jolita  Jolita - rankdarbių fėja kasdien apsupta vaikų, pasinėrusi į kūrybines dirbtuves, rankdarbių technologijas ir su mokiniais įgyvendinanti įdomiausius sumanymus respublikiniams konkursams ir olimpiadoms. Kurti gali visi ir visada! Todėl jos automobilio bagažinėje visuomet pilna medžiagų kūrybiniams sumanymas, kurie gali užklupti netikėtai. Menų dirbtuves stovyklose organizuoja nuo 2005 m., o nuo 2013 m. ir Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro kūrybinių veiklų vadovė.
Monika  Monika - entuziastinga stovyklos vadovė besidominti mažais ir dideliais dalykais, nepamainoma veiklų pagalbininkė ir miela vaikų draugė - visuomet paguodžianti, šėlstanti žaidimuose ir kurianti dirbtuvėse bei visą naktį kurstanti židinį kai miegame po atviru dangumi. Ilgametė respublikinio vaikų ir jaunimo muzikos projekto „Mes-Pasaulis“ koordinatoriaus asistentė, Vilniaus maratono savanorė, stovyklos „Rotary vasara“ būrio vadovė nuo 2013 m.
Indrė  Indrė - antrasis vardas Šypsena! Ji įkvėpia kiekvieną esantį šalia gerai nuotaikai ir užkrečia smagiu juoku. Labai mėgsta bendrauti ir su kiekvienu atranda bendrą kalbą. Niekada nenustygsta vietoje, tad nenuostabu, kad mėgsta aktyvų sportišką laisvalaikį - profesionaliai šoka čempionatuose įvairiose šalyse ir su partneriu yra ne vieno čempionato nugalėtojai.
Dovilė  Dovilė – mergaitė, kuriai mieli apsikabinimai yra skaniausias desertas, žygiai ilgiausi - kaip skanumynas, o prancūzų kalba - tarsi vyšnia ant torčiuko! Problemytes išklauso, nuliūdusius paguodžia, o kai reikia, ir suvaidiną kokį mielą personažą. Patyrusi fotografė, laisvalaikiu žurnalistė ir renginukų organizatorė. DofE programos dalyvė jau turinti bronzos ženklelį ir siekianti auksinio.
Lina  Lina - nenuilstanti ilgų pasivaikščiojimų ir žygių mėgėja, su kuria visada kartu keliauja dainos ir gera nuotaika. Jaunųjų geografų mokykloje ir DofE projekte išmokusi niekur nepasiklysti, nuotykių vardan žygyje gali ir ne ten pasukti, bet geriausius įspūdžius pažada tikrai! Nuo mažens nebijo lipti į sceną, puikiai įsikūnija į įvairius personažus, o savanoriaudama Keistuolių teatre dažnai smagiai bendrauja su vaikais. Slaptas Linos ginklas stovykloje – šukos! Visus pasiryžusius ji prižada sušukuoti kiekvieną rytą, o drąsiausiems, net ir kokią pašėlusią šukuoseną suvelti! Ar esi tam pasiruošęs???
Saulė  Saulė -
Austėja  Austėja -
Agata  Agata -
Miglė  Miglė -
Stase Stasė - viską spėjanti stovyklos virtuvės virtuozė. Drąsiai galima sakyti, kad ji yra vienas iš svarbiausių žmonių stovykloje. Žaibo greitumu skuta bulves, maišo nuostabiai skanių blynų tešlą ir suruošia patį skaniausią lauknešėlį einant į žygį. Be to, visada šypsosi ir yra pasiryžusi padėti net tada kai užpuola nenuoramos Niurzgliukas ir Nenoriukas.
 


© Visos teisės saugomos. VšĮ „Eskimo projektai“. 2019 m.