Paskambink mums! 8 696 88 0581 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reklaminis skydelis

Bičiuliai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Sekite mus FB

 

2019 m. stovykla vyks:

 • birželio  29 - liepos 5 dienomis;
 • liepos 6 - 12 dienomis.

Kelialapio kaina vienam vaikui - 280 Eur.
Į šią kainą įskaičiuota:

 • gyvenamoji vieta (su patalyne) su patogumais 4 gandrų kaimo turizmo sodyboje;
 • maitinimas 4 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, vakarienė, vakarinė arbata. Visą dieną galima užkąsti vaisių.
 • Menų, inžineriniai (STEAM) užsiėmimai bei priemonės jiems.
 • Edukaciniai užsiėmimai, susitikimai - kūrybinės dirbtuvės su įdomiais žmonėmis: medžio raižytoju, žonglieriumi, muzikantais, kinologais ir jų augintiniais, ilizionistu, mokslininkais, tiltų konstruotojais, aviamodelių inžinieriais - kasmet vis kitais savo srities profesionalais.
 • Sporto, šokio, teatro užsiėmimai.

 

Važiuojant su draugu - pigiau! 

Registracijos anketos nuolaidos laukelyje įrašykite draugo vardą, su kuriuo į stovyklą atvažiuos vaikas, ir pritaikysime specialią „Draugų“ nuolaidą - kiekvienam vaikui kelialapis kainuos po 215 Eur.
DĖMESIO! „Draugo nuolaida“ suteikia galimybę įsigyti kelialapį pigiau pakviečiant į stovyklą ir draugą, tačiau tai nereiškia, kad šie vaikai besąlygiškai įgyja teisę gyventi stovykloje viename kalbaryje. Stengiamės atsižvelgti, kad kambariuose gyventų vieni kitus pažįstantys vaikai, tačiau lovų ir kambarių yra tiek kiek yra...

 

Vaikams iš socialiai remtinų šeimų taikoma 10% nuolaida nuo pagrindinės kelialapio kainos.

 

Į stovyklą važiuojant dviem ir daugiau vaikų iš vienos šeimos, kelialapio kaina vaikui - 190 Eur pirmus ir antrus metus.
Vaikus reikia registruoti įprasta tvarka. Jeigu vaikų pavardės skiriasi, prašome mus informuoti el. paštu po registracijos svetainėje.

 

Seniems stovyklautojams, važiuojantiems antrus ir trečius metus, su nuolaidos kodu (gauna asmeniškai el. paštu) kelialapio kaina 200 Eur.

 

Seniems stovyklautojams, važiuojantiems ketvirtus ir daugiau metų, su nuolaidos kodu (gauna asmeniškai el. paštu) kelialapio kaina 190 Eur. 

 

Kelialapio įsigijimo tvarka:

 1. užsiregistruojama svetainėje;
 2. užpildžius anketą, apie sėkmingą registraciją informuoja automatinė sistema ir iškart rezervuojama vieta vaikui. Vėliau (prieš stovyklą), tėveliams el.paštu išsiunčiame sąskaitą apmokėjimui su rezervacijos mokesčiu ir detalią stovyklos programą. Sumokamas 80 Eur rezervacijos mokestis (negrąžinamas nutraukus sutartį ar neatvykus į stovyklą). Registracijos mokestis turi būti sumokėtas per 7 darbo dienas nuo sąskaitos gavimo, bet ne vėliau kaip iki birželio 15 d.
 3. Gavę registracijos mokestį, tėveliams el.paštu išsiunčiame sąskaitą su likusia kelialapio kainos dalimi, stovyklos paslaugų teikimo Sutartį, stovyklos Taisykles ir reikalingų/draudžiamų turėti daiktų Sąrašą.
 4. Likusią kelialapio kainą prašome sumokėti iki birželio 22 d. banko pavedimu arba grynaisiais atvežus vaiką į stovyklą.
  PASTABA: registruojantis likus mėnesiui ar mažiau iki stovyklos, el. paštu iškart siųsime sąskaitą išankstiniam apmokėjimui ir su rezervacijos mokesčiu, ir su likusia dalimi, bei visą stovyklos vykdymui reikalingą informaciją.  
 5. SVARBU! Pasirašant sutartį (atvežus vaiką į stovyklą) yra pristatoma vaiko sveikatos pažyma (Forma Nr. 027-1/a. Pageidautina, kad pažyma būtų išduota ne vėliau nei prieš mėnesį iki stovyklos pradžios, tačiau tinka ir ta, kurią rugsėjo mėnesį pristatėte į mokyklą) ir vaiko gimimo liudijimo kopija. Šiuo dokumentus galite atsiųsti ir nuskanuotus el. paštu.
 6. Tuo atveju, kai tėveliai sutartį pasirašo tik atvežę vaiką į stovyklą, laikoma, kad sutartis pradeda galioti nuo to laiko, kai yra gaunamas kelialapio rezervacijos mokestis (remiantis banko pavedimo duomenimis, bet ne nuo pasirašymo datos). 
 7. Registruojant kelis vaikus, kiekvieną vaiką reikia registruoti atskirai, pasirašomos atskiros sutartys.

 

Į stovyklą vaikus atveža tėveliai arba įpareigoti asmenys.

Atvykimo į stovyklą ir išvykimo laikas nurodomas stovyklos programoje ir kiekvienais metais gali skirtis.

 

Svarbu: atsiimant vaiką iš stovyklos, tėvelių prašysime pateikti savo asmens dokumentą su nuotrauka. Jeigu vaiką atsiims kiti asmenys (šeimos nariai, seneliai ar kiti giminaičiai), stovyklos direktorei jie privalės pateikti laisvos formos raštišką tėvų įgaliojimą (lieka stovyklos administracijai) su parašais ir savo asmens dokumentą su nuotrauka. Tikimės supratingumo.

 

 

 


© Visos teisės saugomos. VšĮ „Eskimo projektai“. 2019 m.