Paskambink mums! 8 622 48 0821 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Bičiuliai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Sekite mus FB

 

2016 m. stovykla vyks:

  • birželio 12 - 18 dienomis;
  • rugpjūčio 8 - 13 dienomis.

Kelialapio kaina vienam vaikui - 290 Eur.
Į šią kainą įskaičiuota gyvenamoji vieta su patogumais (4 gandrų kaimo turizmo sodyboje), maitinimas 5 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, vakarinė arbata), menų, sporto, šokio ir edukaciniai užsiėmimai bei priemonės jiems, susitikimai - kūrybinės dirbtuvės su įdomiais žmonėmis (medžio raižytojų, žonglieriumi, muzikantais, kinologais, ilizionistu ir kt. - kasmet vis kitais savo sryties profesionalais).

 

Važiuojant su draugu - pigiau! Registracijos anketos nuolaidos laukelyje įrašykite draugo, su kuriuo važiuos Jūsų vaikas į stovyklą, vardą ir abiems vaikams pritaikysime specialią "Draugų" nuolaidą - kiekvienam vaikui kelialapis kainuos 100 Eur pigiau nuo pagrindinės kainos.

 

Vaikams iš socialiai remtinų šeimų taikoma 10% nuolaida nuo pagrindinės kelialapio kainos (290 Eur).

 

Kelialapio įsigijimo tvarka:

  1. užsiregistruojama svetainėje;
  2. gavus patvirtinimą apie registraciją, tėveliams el.paštu išsiunčiame sąskaitą išankstiniam apmokėjimui su rezervacijos mokesčiu ir detalią stovyklos programą. Sumokamas 60 Eur rezervacijos mokestis (negrąžinamas nutraukus sutartį). Registracijos mokestis turi būti sumokėtas per 7 darbo dienas nuo sąskaitos gavimo, bet ne vėliau kaip iki birželio 10 d. pirmai pamainai ir rugpjūčio 5 d. antrai pamainai.
  3. Gavę registracijos mokestį, tėveliams el.paštu išsiunčiame sąskaitą su likusia kelialapio kainos dalimi, Stovyklos paslaugų teikimo sutartį, stovyklos taisykles ir reikalingų/draudžiamų turėti daiktų sąrašą.
  4. Likusią kelialapio kainą prašome sumokėti iki birželio 10 d. pirmai pamainai ir rugpjūčio 5 d. antrai pamainai banko pavedimu arba grynaisiais atvežus vaiką į stovyklą.
  5. Pasirašant sutartį (atvežus vaiką į stovyklą) yra pristatoma vaiko sveikatos pažyma (Forma Nr. 026/a. Pageidautina, kad pažyma būtų išduota ne vėliau nei prieš mėnesį iki stovyklos pradžios) ir vaiko gimimo liudijimo kopija (stovykloje kopijų nedarome!).
  6. Tuo atveju kai tėveliai sutartį pasirašo tik atvežę vaiką į stovyklą, laikoma, kad sutartis pradeda galioti nuo to laiko, kai yra gaunamas visas kelialapio mokestis (remiantis banko pavedimo duomenimis, bet ne nuo pasirašymo datos). 
  7. Registruojant kelis vaikus, kiekvieną vaiką reikia registruoti atskirai.

 

Į stovyklą vaikus atveža tėveliai arba įpareigoti asmenys. Atvykstama nuo 12 iki 13 val. Paskutinę pamainos dieną išvykstama nuo 15 iki 15.30 val. 

 

Svarbu: atsiimant vaiką iš stovyklos, tėvelių prašysime pateikti savo asmens dokumentą su nuotrauka. Jeigu vaiką atsiims kiti asmenys (šeimos nariai, seneliai ar kiti giminaičiai), stovyklos direktorei jie privalės pateikti laisvos formos raštišką tėvų įgaliojimą (lieka stovyklos administracijai) su parašais ir savo asmens dokumentą su nuotrauka. Tikimės supratingumo.

 

 

 


© Visos teisės saugomos. VšĮ „Eskimo projektai“. 2016 m.