Paskambinkit mums! 8 622 48 082


Reklaminis skydelis

Bičiuliai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Sekite mus FB

 

2015 m. stovykla vyks:
birželio 14 - 20 dienomis.

Kelialapio kaina vienam vaikui - 210 Eur (725,09 Lt).
Į šią kainą įskaičiuota gyvenamoji vieta, maitinimas 5 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, vakarinė arbata), menų ir kiti užsiėmimai bei priemonės jiems.

Vaikams iš socialiai remtinų šeimų taikoma 5% nuolaida nuo pagrindinės kelialapio kainos (210 Eur, 725,09 Lt).

Kelialapio įsigijimo tvarka:

  1. užsiregistruojama svetainėje;
  2. gavus patvirtinimą apie registraciją, tėveliams el.paštu išsiunčiame sąskaitą išankstiniam apmokėjimui su rezervacijos mokesčiu ir detalią stovyklos programą. Sumokamas 60 Eur (207,17 Lt) rezervacijos mokestis (negrąžinamas nutraukus sutartį). Registracijos mokestis turi būti sumokėtas per 7 darbo dienas, bet ne vėliau kaip iki birželio 8 d.
  3. Gavę registracijos mokestį, tėveliams el.paštu išsiunčiame sąskaitą su likusia kelialapio kainos dalimi, Stovyklos paslaugų teikimo sutartį, stovyklos taisykles ir reikalingų/draudžiamų turėti daiktų sąrašą.
  4. Likusią kelialapio kainą prašome sumokėti iki birželio 8 d. banko pavedimu arba grynaisiais atvežus vaiką į stovyklą.
  5. Pasirašant sutartį (atvežus vaiką į stovyklą) yra pristatoma vaiko sveikatos pažyma (Forma Nr. 026/a. Turi būti išduota ne vėliau nei prieš mėnesį iki stovyklos pradžios) ir vaiko gimimo liudijimo kopija (stovykloje kopijų nedarome!).
  6. Tuo atveju kai tėveliai sutartį pasirašo tik atvežę vaiką į stovyklą, laikoma, kad sutartis pradeda galioti nuo to laiko, kai yra gaunamas visas kelialapio mokestis (remiantis banko pavedimo duomenimis, bet ne nuo pasirašymo datos). 

Į stovyklą vaikus atveža tėveliai arba įpareigoti asmenys. Atvykstama nuo 13 iki 14 val. Paskutinę pamainos dieną išvykstama nuo 13 iki 14 val. 

Svarbu: atsiimant vaiką iš stovyklos, tėvelių prašysime pateikti savo asmens dokumentą su nuotrauka. Jeigu vaiką atsiims kiti asmenys (šeimos nariai, seneliai ar kiti giminaičiai), stovyklos direktorei jie privalės pateikti laisvos formos raštišką tėvų įgaliojimą (lieka stovyklos administracijai) su parašais ir savo asmens dokumentą su nuotrauka. Tikimės supratingumo.

 


© Visos teisės saugomos. VšĮ „Eskimo projektai“. 2015 m.